آهنگ عصیان

آهنگ عصیان به تورکی “İsyan” از خلیل سزای “halil sezai” با گذشت ۷ سال از انتشارش در آلبوم “Seni Beklerken” به فارسی “وقتی که منتظرت بودم” واقعاً سال‌هاست که در صدر رده بندیِ محبوبیت قرار دارد. به طوری که در ایران هم به صورت غیر رسمی توسط هنرجو‌های زیادی اجرا شده است و فقط کافیه در موتور‌های جستجو سرچ کنید و با حجم عظیم هنرمندان موسیقی مواجه بشید. البته نیازی به این همه جستجو نیست!!! چون ما در «سئوگی سوزو» همیشه چند‌ تا از بهترین اجرا‌ها رو بدون هیچ گونه دردسری برای کاربران و همراهان‌مان ارئه می‌کنیم. در مورد آهنگ عصیان هم چند نمونه اجراها زنده تلویزیونی و اجرای رسمی آهنگ توسط خلیل سزای به همراه موزیک ویدیو این اثر رو براتون آماده کرده‌ایم.

تصویر عصیان

این آهنگ به دلیل فراز و فرود‌های زیبای آن واقعاً تبدیل به یک شاهکار شده است که هر شنونده‌ای را مسحور می‌کند. با معرفی اجرا‌های مختلف آهنگ عصیان همراه باشید:

۱- آهنگ عصیان با صدای آیدا مشرف:

آیدا مشرف کسی که در با خواندن این آهنگ چند سال پیش در مسابقات آواز ترکیه دوم شد. او از پدری ایرانی و مادری تورک هست و چند آهنگ فارسی هم منتشر کرده است در ادامه آهنگ عصیان را با صدای آیدا مشرف می‌توانید دانلود کنید.

تصویر آیدا مشرف

تصویر دانلود آهنگ

۲- آهنگ عصیان با صدای احمد پارلاک و ابرو گوندش:

ماجرای اجرای دوم کمی جالب و خنده‌دار هست. 😀  احمد پارلاک “ahmet parlak” آهنگ عصیان را در مغازه‌ی خودشان که در کنار یکی از سواحل ترکیه قرار دارد برای دوستانش و مشتری‌هایی که در اونجا بودن با وضعیت خاصی  😳 خوانده بود و دوستانش فیلمش رو در شبکه‌های اجتماعی به اشتراک گذاشته بودنند و به همین جهت احمد پارلاک در ترکیه معروف شده بود. و این معروفیت سبب شد که ایشون رو به برنامه تلوزیونی دعوت کنند و از او خواستند که این آهنگ رو براشون اجرا کنه بعد از اجرای اول، که فوق العاده بود، تماشاچیان به اجرای دوم و همراهی خانم ابرو گوندش اصرار کردند. در ادامه اجرای مشترک ابرو گوندش با احمد پارک رو می‌توانید دانلود کنید.

تصویر ابرو گوندش و احمد پارلاک
تصویر دانلود آهنگ

۳- آهنگ عصیان با صدای خلیل سزای:

آهنگ عصیان “İsyan” در اصل توسط خلیل سزای در سال ۲۰۱۱ با آلبوم “Seni Beklerken” منتشر شد. صدای خش‌دار و سوزناک این خواننده در محبوبیت این اثر بی‌تأثیر نبوده است. در ادامه لینک دانلود آهنگ اصلی با صدای خلیل سزای، موزیک ویدیو، متن و ترجمه اثر برای شما عزیزان آماده شده است:

تصویر خلیل سزای

متن و ترجمه آهنگ عصیان از خلیل سزای:

,Benim bu derdim
,Ne yağan yağmurda
,Ne yalancı sonbaharda
,Ne bomboş sokaklarda

این درد من،
نه در بارانی که می بارد،
نه در پاییز دروغین،
نه در خیابان‌های خالی،

Kırılmış her yanım
Kaybolur zaman saçlarında
Gözlerim sokaklarda
Sebebi isyan aşkım

ذره ذره ی وجودم شکسته
زمان در گیسوانت گم میشود
چشمانم در جاده هاست
علتش عصیان است عشقم

İçim yanar, içim kanar da, İsyan
Geriye bir avuç yalan
Beni bu derde sen attın da, gittin ya kafam hep duman

دلم میسوزد، دلم خون می‌شود، عصیان
در پشت سرم یک مشت دروغ
تو مرا به این درد انداختی، رفتی و سرم همیشه در غبار است

 

تصویر دانلود آهنگتصویر دانلود موزیک ویدیو

 

بیوگرافی

اگه دنبال بیوگرافی خواننده‌های ایرانی، تورک و خارجی هستی، اگه دنبال بیوگرافی شاعرهای ایرانی و خارجی هستی کافیه روی بزن بریم!!! کلیک کنی و در تالار گفتگو سئوگی سوزو همه اینا رو یکجا داشته باشی.

بزن بریم!!!

ترکی یاد بگیر!!!

به راحتی آب خوردن ترکی رو یاد بگیر!!! فقط کافیه زیر هر مطلب روی بزن بریم!!! کلیک کنی و 10 کلمه ترکی مربوط به اون آهنگ رو در تالار گفتگو یاد بگیری! اگه مشکلی هم داشتی ما همیشه در خدمت شما هستیم.

بزن بریم!!!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *