خانه » درهم برهم » پاکت عاشقانه

پاکت عاشقانه

سلام و درود به همه همراهان «سئوگی سوزو» در این بخش قصد داریم نحوه ساخت چند نمونه پاکت عاشقانه رو بهتون آموزش بدیم. برای شروع از نمونه‌های ساده‌تر آغار می‌کنیم و رفته رفته سخت‌تر میشن. البته در این کار، خلاقیت شما خیلی تأثیر گذار هست حتی می‌تونید چند تا از کار‌ها رو با هم میکس کنید و به نتیجه بهتری برسید. نحوه آموزش به این صورت هست که تصویر کار‌ها گذاشته شده و در زیر تصویر توضیحات مربوطه گذاشته میشن. دو مورد از کار‌ها رو هم با فیلمِ آموزشِ کامل در تالار گفتگو گذاشته‌ایم که می‌تونید از انتهای همین صفحه به آدرس مورد نظر برید. خوب بزن که بریم:

۱-پاکت عاشقانه اول و ساده‌ترین پاکت:

تصویر پاکت عاشقانه اول

برای ساختن این پاکت ساده فقط به یک برگ کاغذ ضخیم یا مقوای مخصوص با مقداری کاغذ رنگی ترجیحاً به رنگ صورتی یا قرمز و یک خودکار یا ماژیک نیاز دارید. کافیه کاغذ ضخیم رو از وسط تا بکنید و با خط خوش LOVE رو بنویسید و در نهایت قلب کوچک رو بهش اضافه کنید. اگر در نوشتن LOVE با خط خوش مشکل دارید می تونید با ورد بنویسید و با کاغذ ضخیم پرینت بگیرید یا از روی اون بنویسید.

۲-پاکت عاشقانه دوم:

تصویر پاکت عاشقانه دوم

این کار هم خیلی آسون هست کافیه که چند تا قلب با سایز‌های مختلف از کاغذ رنگی‌های مختلف در بیارید و طرح بالا رو روش پیاده سازی کنید.

۳-پاکت عاشقانه سوم:

تصویر پاکت عاشقانه سوم

همانند کار های قبلی ساده و آسون هست ولی در نگارش کلمه LOVE باید دقت کنید. می توانید چندین با روی کاغذ‌های چرک‌نویس تست کنید و بهترین کارتون رو روی کاغذ اصلی کپی بزنید. در مورد قلب هم میتونید از برچسب‌های برجسته توی بازار استفاده کنید.

۴-پاکت عاشقانه چهارم:

تصویر پاکت عاشقانه چهارم

ساده ولی خنده‌دار!!! به راحتی قلب رو از کاغذ رنگی قرمز یا صورتی و لب و چشم رو با کاعذ رنگی تیره برش بزنید. یا حتی می‌تونید با ماژیک سیاه یا خودکار این کار رو بکنید.

۵-پاکت عاشقانه پنجم:

تصویر پاکت عاشقانه پنجم

متنش کشته منو!!! 😀  باید در کشیدن آدمک‌ها دقت کنید متن‌ها رو هم می‌تونید با کامپیوتر تایپ کنید و هم با خودکار و ماژیک بنویسید. قلب رو هم بهتره با ماژیک صورتی یا برچسب‌های برجسته درست کنید. در مورد این کار خلاقیت خیلی مؤثر هستش.

۶-پاکت عاشقانه ششم:

تصویر پاکت عاشقانه ششم

این پاکت هم جالبه! همون طور که از متنش پیداست برای روز پدر استفاده شده (پدر دوستت دارم به اندازه راه رفتن به ماه و برگشتنش) ولی شما می‌تونید برای مناسب‌ها و کسایی دیگه استفاده کنید. برای رسم هواپیما می‌تونید از ماژیک سیاه یا خودکار استفاده کنید. حتی به جای هواپیما می‌تونید یه راکت فضایی یا فضاپیما با خودکارهای رنگی بکشید متن رو هم با خلاقیت خودتون بنویسید.

۷-پاکت عاشقانه هفتم:

تصویر پاکت عاشقانه هفتم

جالب و شگفت‌انگیر!!! کافیه از استیکر‌ها روی یک کاغذ پرینت رنگی بگیرید و روی یک پاکت بچسبونید متن رو هم با یک خودکار، ماژیک بنویسید.

۸-پاکت عاشقانه هشتم:

تصویر پاکت عاشقانه هشتم

خلاقانه و جالب!!! یک دماسنج شکسته که درجه‌ بندی‌هاش موجود هست (مثل تصویر زیر) رو پر از رنگ قرمز کنید یا به جای اون از یک نی استفاده کنید و تا انتها پر از رنگ قرمز کنید و بگذارید خشک بشه. بعد قلب کوچک رو از کاغذ رنگی‌ها برش بزنید و رو دماسنج بچسبونید پایینش هم متن دل خواهتون رو بنویسید. مثل: درجه خواستن تو و…

تصویر پاکت عاشقانه هشتم

۹-پاکت عاشقانه نهم:

تصویر پاکت عاشقانه نهم

دخترانه به معنی واقعی کلمه!!! برای ساختن این کار نیاز به یک پاکت مقوایی آماده دارید و یه کلی برچسب برجسته و زردار و مقداری مقوای رنگی. ظرح اصلی رو به ترتیب بالا برش می‌زنیم و به همراه برچسب‌های مختلف می‌چسبانیم. کل کار بستگی به خلاقیت و ایده پردازی‌های شما دارد و می‌توانید به دلخواه همه اِلمان ها رو تغییر بدید.

۱۰-پاکت عاشقانه دهم و یازدهم:

تصویر پاکت عاشقانه دهم و یازدهم

 

تصویر پاکت عاشقانه دهم و یازدهم

در بخش پایانی دو نمونه از شاخص‌ترین‌ها و زیبا‌ترین پاکت‌ها رو به صورت فیلم در اختیار کاربران عزیزمان قرار میدهیم. فیلم آموزشی پاکت دهم کمی با طرح نهایی متفاوت است ولی پایه کار یکسان می‌باشد و با خلاقیت کاربران ایجاد شده است. پاکت یازدهم هم به صورت ۳ بعدی کار شده و زیبایی خاصی دارد و می‌توان گفت لاکژی‌ترین پاکت معرفی شده است نحوه ساخت این پاکت در فیلم آموزشی‌اش با ریز جزئیات و کامل توضیح داده شده.

نکته: برای دانلود فیلم آموزشی نحوه ساخت پاکت‌های ۳ بعدی ۱۰ و ۱۱ به تالار گفتگو مراجعه کنید!

تالار گفتگو

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *