عکس عاشقانه

سلام و درود به همه همراهان عزیز، در این پست چند تا عکس عاشقانه اختصاصی از «سئوگی سوزو» داریم ولی قبل از هر چیز بهتره بریم سراغ مقدمه زیر:
کاش هیچ وقت حسادت و غرور توی عشق نبود. از ازل این دو غریزه کنترل ناپذیر عشق‌ها و امپراتوری‌ها رو نابود کرده‌اند و باعث جدایی بین انسان‌های زیادی شده اند. اگه خوب فکر کنیم می بینیم که گاهی اوقات این دو تا غریزه در مقابل هم قرار می‌گیرند و گاهی هم هر دو با هم دست به یکی می‌کنن و پدر انسانیت رو در می‌آرند. مثال‌های زیادی در تاریخ از غرور پادشاهان و حسادت‌های زنانه هست که باعث از بین رفتن امپراتوری‌ها و عشق‌های پاک شده. مثلاً ماجرای عشق اول استاد شهریار و ماجرای بهجت آباد در آن شب تار! که به موقع در موردش توضیح خواهیم داد. اما حالا موقع بحث در مورد این غریزه‌های انسانی و فلسفه بافی نیست و قصد نداریم حوصله شما عزیزان رو سر ببریم، بلکه می‌خواهیم چند تا عکس نوشته سوزناک و غمگین که شاید نمایانگر حال این روز‌های شما باشه (البته امیدواریم که توی عشق‌تون هیچ وقت به این حال و احوال دچار نشید) رو با شما به اشتراک بزاریم. متن این عکس‌ها “کاش عشق هم مثل شامپو بچه چشم رو نمی‌سوزوند” هست. خنده داره ولی بغض هم داره! امیدوارم عشق‌تون با حسادت و غرور نابود نشه و هیچ وقت چشمتون با اشک نسوزه! عشق‌تون پایدار تا ابد…
نکته: تعداد تصاویر ۵ تا هست و تصویر اول به صورت gif (متحرک) هست و تا لود شدن کامل عکس لطفا صبر کنید.
نکته: متن عکس‌ها به انگلیسی میشه: “.I wish love is like a baby shampoo it has “No More Tears formula”
نکته: برای دانلود همه عکس‌ها به صورت یکجا و بحث و تبادل نظر در مورد‌شون به تالار گفتگو سایت «سئوگی سوزو» در انتهای صفحه مراجعه کنید.

عکس عاشقانه:

عکس عاشقانه

عکس عاشقانه

عکس عاشقانه

عکس عاشقانه

عکس عاشقانه

 

تالار گفتگو

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *